Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Trešās "Industrijas dienas 2017" 2017.gada 2.-3.martā

Šā gada 2. un 3. martā Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijā, Ezermalas ielā 6/8, Rīgā rīko “Industrijas dienas 2017”.

“Industrijas dienu 2017” mērķis ir informēt uzņēmējus par aizsardzības nozares tuvāko gadu iepirkumu plāniem, uzklausīt industrijas pārstāvju un pētnieku ieceres attiecībā uz jaunu militāras vai divējādas nozīmes produktu un pakalpojumu attīstīšanu, kā arī veicināt dialogu starp aizsardzības nozari un Latvijas ražotājiem par iespējām piedalīties Nacionālo bruņoto spēku spēju attīstībā un uzturēšanā. Dalībniekiem tāpat būs pieejama informācija par sadarbības iespējām ar NATO un atsevišķu sabiedroto valstu iepirkumu aģentūrām.

“Industrijas dienas 2017” ir lieliska iespēja no pirmavota uzzināt par aktuālām aizsardzības nozares vajadzībām, klātienē iepazīties ar plānoto iepirkumu iespējamajām specifiskajām prasībām, kā arī izvērtēt savas iespējas, piedāvājot risinājumus militāro spēju attīstībai vai iespējamai inovāciju radīšanai.

Pasākuma pirmajā dienā, 2. martā, darbs galvenokārt notiks atsevišķos nozaru sindikātos, aizsardzības nozares ekspertiem sniedzot informāciju par konkrētām aizsardzības spēju attīstības vajadzībām. Plānotie sindikāti ir šādi:

  • Individuālais un kolektīvais ekipējums
  • Munīcija
  • Militārais transports
  • Sakaru sistēmas
  • Jauno militāro spēju attīstība & nākotnes vajadzības
  • Būvniecība
  • Pārtikas iepirkumi

Savukārt pasākuma otrajā dienā, 3. martā, Latvijas uzņēmējiem būs iespējams iepazīties ar NATO Apgādes un iepirkumu aģentūras (NSPA), NATO Komunikāciju un informācijas aģentūras (NCIA), kā arī ASV bruņoto spēku iepirkumu speciālistu darba organizāciju un noskaidrot potenciālās sadarbības iespējas.

Lūgums pieteikt dalību pasākumā līdz šā gada 27. februārim, aizpildot pieteikuma anketu šeit.

Pasākuma programma ir pieejama šeit.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar Aizsardzības ministrijas Nodrošinājuma un aizsardzības politikas departamenta Iepirkumu plānošanas, metodoloģijas un atbalsta nodaļas vecāko referentu Mārtiņu Mežuli (tālr. 67335166, e-pasts: martins.mezulis ( att ) mod.gov.lv)