Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Mazā biznesa dienas dalībnieki aug - šogad atbalstīsim mazo biznesu 20.novembrī!

Latvijas Biznesa savienība vienojas ar sadarbības partneriem par iniciatīvas ''Atbalsti mazo biznesu'' prioritātēm. Mazā biznesa diena šogad noritēs š.g. 2015.gada 20.novembrī, piektdienā.  
 
Latvijas Biznesa savienības valdes priekšsēdētājs Eduards Filippovs: “Iniciatīvas ilggadējs partneris SIA ''Lursoft'' salīdzināja iniciatīvas dalībnieku 2013. un 2014.gada pārskatus. 47% Mazā biznesa dienas dalībnieku audzis apgrozījums, 13% no tiem apgrozījums pieaudzis pat vairāk kā divas reizes. 56% no visiem Mazā biznesa dienas dalībniekiem augusi peļņa, savukārt 14% uzņēmumu pagājušajā gadā audzis darbinieku skaits. Secinām, ka uzņēmumi, kas aktīvi iesaistās uz rezultātiem vērstās darbībās – aug un attīstās. Tā ir mūsu lielākā motivācija radīt jaunus atbalsta instrumentus MVU sektoram un organizēt iniciatīvu arī šī gada 20.novembrī. Sniedzot atbalstu mazajam biznesam ikviens Latvijas iedzīvotājs var stiprināt uzņēmējdarbības garu, vietējās darba vietas, rūpēties par valsts un pašvaldību izaugsmi.” 
 
Iniciatīva ''Atbalsti mazo biznesu'' 2014.gadā pulcēja vairāk kā 4700 uzņēmumu, kuri iepazīstināja ar sevi izmantojot bezmaksas marketinga rīkus - plakātu un īsvideo veidošanai, interneta vietni www.mazabiznesadiena.lv, seminārus ''Mazā biznesa pēcpusdiena'' Latvijas lielākajās pilsētās un sociālā medija kanālu Facebook: AtbalstiMazoBiznesu. Iniciatīva 2014.gadā ieguva arī Eiropas Komisijas nacionālo godalgu ''Uzņēmējdarbības veicināšana'' (Enterprise Promotion Award) un Ekonomikas ministrijas Atzinības rakstu.
 
Mazā biznesa diena šogad notiks piektdienā, 20.novembrī! Šajā dienā ikviens mikro vai mazā biznesa pārstāvis ir aicināts sagatavot īpašus piedāvājumus patērētājiem un klientiem, izmantojot iniciatīvas resursus interneta vietnē www.mazabiznesadiena.lv, kas ļaus ikvienam iepazīt Latvijas mazā biznesa piedāvājumu. Iniciatīvas organizatori un sadarbības partneri aicina ikvienu iedzīvotāju no 20.novmebra iepazīties ar mazo biznesu un pamudināt to arī turpmāk radīt preces un pakalpojumus, kas nepieciešami gan ikdienā, gan svētkos. 
 
Pašvaldības ir aicinātas organizēt īpašus pasākumus, lai to iedzīvotāji uzzinātu vairāk par saviem uzņēmējiem, savukārt uzņēmēji iegūtu jaunas prasmes un kontaktus. Balstoties uz iepriekšējo gadu pieredzi šim mērķim oktobrī un novembrī  rīkoti īpaši pasākumi - gadatirgi, forumi, semināri un izstādes. Šogad Rīgas Domē norisināsies starptautisks seminārs ''Mazā biznesa diena Rīgā un visā Latvijā'' un novērtētas biznesam draudzīgākās pašvaldības.
 
Iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu!” stiprina A/S SEB banka, atbalstītāji: SIA Lursoft, ASV vēstniecība Latvijā, VAS Latvijas Pasts, SIA Veselības Centrs 4, SIA P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības un Rīgas Dome. Informatīvie partneri: LETA, Latvijas Avīze, Dienas Mediji, Otkritij Gorod.
 
Papildinformācija: Latvijas Biznesa savienība ir vienīgā Latvijas MVU pārstāvošā darba devēju organizācija Eiropas Savienībā - Eiropas Amatniecības, mazo un vidējo uzņēmumu asociācijā (UEAPME). UEAPME ir 80 biedru organizācijas, kas nosedz 12 miljonus uzņēmumu un 55 miljonus strādājošo Eiropā. UEAPME ir Eiropas līmeņa sociālais partneris. Vairāk: http://www.ueapme.com/ vai sekojiet Twitter kontam: @UEAPME.
 
Kontakti:
E-pasts: biznessattsavieniba.lv
Latvijas MVU interneta vietne: www.savieniba.lv
Facebook: Latvijas-Biznesa-savienība
 
Iniciatīvas ''Atbalsti mazo biznesu'' interneta vietne/ web: www.mazabiznesadiena.lv
E-pasts: infoattmazabiznesadiena.lv
Facebook: AtbalstiMazoBiznesu
Twitter: AtbalstiMazo