Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Latvijas valsts apbalvojuma - Atzinības krusta saņemšana

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) sveica ģenerāldirektori Elīnu Egli par augsto novērtējumu, saņemot Latvijas Republikas Atzinības krustu par personīgo ieguldījumu sabiedrības un valsts interesēm atbilstošas sociālekonomiskās politikas veidošanā valstī.
 
Sabiedriskās aktivitātes veltītas darbam Valsts prezidenta Valda Zatlera Stratēģiskās analīzes komisijā, kas finanšu ekonomiskās krīzes laikā 2008.-2011.gadam ieņēma aktīvu lomu strukturālo reformu virzīšanā un sociālā miera saglabāšanā valstij uzņemoties finanšu saistības pret starptautiskiem aizdevējiem.
 
Elīna Egle bija Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore kopš 2004.gada, kad Latvija pievienojās Eiropas Savienībai vadīja LDDK, lielāko un ietekmīgāko darba devēju sociāli- ekonomisko interešu pārstāvi nacionālā, Eiropas Savienības un starptautiskā līmenī, kā arī sociālā dialoga ietvaros sarunās ar parlamentu, valdību un arodbiedrībām.


E.Egle bija Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes un NTSP Sociālās drošības un Veselības aprūpes nozares apakšpadomju locekle, Reformu vadības grupas, Funkciju auditu komisijas un Tautsaimniecības padomes locekle, ES Struktūrfondu uzraudzības komitejas padomniece, Nacionālās kultūras padomes un KNAB Sabiedriskās padomes locekle, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras konsultatīvās padomes priekšsēdētāja.
 
Starptautiski E.Egle bija aktīva Starptautiskās darba devēju organizācijas (IOE), Biznesa un industrijas padomnieku valdes pie Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) un Eiropas Biznesa konfederācijas (BusinessEurope) izpildvaras komitejās.
 
Elīna Egle darbojās Latvijas Politologu apvienībā, uzņemoties revidenta pienākumus. Savukārt augstākajā izglītībā sniedza darba devēju perspektīvu stratēģiskos jautājumos Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Biznesa augstskolas ‘’Turība’’ padomnieku konventos.
 
Vairāk par Atzinības krustu: http://www.president.lv/pk/content/?cat_id=1273