Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

KSA Latvija gūst atzinību SME Assembly 2019

Ikgadējās SME Assembly 2019 Fokusā šogad bija: rīki un programmas, kas sniedz atbalstu uzņēmumiem, iepazīstinot ar to atšķirīgo pieeju un rezultātiem; ilgtspējīga uzņēmējdarbība, ilgtspējīgas finanses; pašvaldību loma uzņēmējdarbības atbalstam, turklāt, atšķirībā no citiem gadiem, šogad uzņēmējiem pietuvinājušies arī Eiropas Reģionu komitejas pārstāvji, organizējot izbraukuma sēdi asamblejas norises vietā; nākotnes darba tirgus izaicinājumi.

Viens no centrālajiem pasākuma notikumiem ir Eiropas Uzņēmējdarbības balvas pasniegšana, kurā tiek izcelti projekti un programmas, kas Eiropā snieguši izcilāko atbalstu uzņēmējiem gan uzsākot uzņēmējdarbību, gan attīstot to, domājot par ilgtspējīgu, “zaļu” nākotni. Prieks, ka KSA Latvija veidotā Atbildīga biznesa vēstnešu programma, saņēma atzinības rakstu nominācijā “Atbildīga un ilgtspējīga uzņēmējdarbība”.


KSA Latvija arī šogad turpinās rogrammu "Atbildīga biznesa vēstneši", pieteikšanās programmai tiks atvērta 2020.gada 14.janvārī. Detalizētāka informācija sekos: ŠEIT. Vietu skaits ierobežots. Uzņemsim 15 dalībniekus.