Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Iekšlietu ministrijas Industrijas dienas 2024 rezultāti

Pasākuma laikā bija iespēja iepazīties ar drošības un aizsardzības nozares uzņēmēju un mācību iestāžu radītajām inovācijām.

Pasākums kopā bija savedis vairāk nekā 400 dalībniekus - IeM struktūrvienību vadītājus un speciālistus. Stendos 41 uzņēmums, izglītības un pētniecības iestāde iepazīstināja ar Latvijā radītiem inovatīviem risinājumiem drošības stiprināšanas jomā. Savukārt drošības iestāžu pārstāvji demonstrēja ikdienas darbā izmantotās tehnoloģijas un ekipējumu.

Pasākumu atklāja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas (DAIF) padomes priekšsēdētājs Agris Dundurs. Paneļdiskusijās piedalījās Iekšlietu ministrijas un padotības iestāžu vadība, Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija, uzņēmumi un mācību iestādes un tiks diskutēts par tehnoloģiju pieaugušo nozīmi sabiedrības drošībai, civilās aizsardzības noturības nodrošināšanu, drošības tehnoloģiju risinājumiem, procesu vadības risinājumiem drošības iestādēs, kā arī par aprīkojumu un ekipējumu darbiniekiem.

Ņemot vērā pieaugošo hibrīdapdraudējumu un terorismu, kā arī nepieciešamību pilnveidot civilās aizsardzības sistēmu, iepazīsim Izraēlas drošības un aizsardzības industrijas pārstāvja Paslev Dani, ''Elta Division Aerospace Industries'', Reģionālā mārketinga un pārdošanas vadītāja un Moti Har Lev, Kiberdivīzijas direktora pieredzi.

Vairāk: ŠEIT