Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Atbalstu radošus cilvēkus, palīdzu augt mazajiem uzņēmumiem, stiprinu partnerības korporatīvās sociālās atbildības principu praktisku iedzīvināšanu uzņēmumos. Savukārt apvienojot drošības un aizsardzības industriju vēlos apliecināt ne tikai Latvijas uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, bet arī devumu nedrošības mazināšanai pasaulē.

Industrijas diena NBS 2024 noslēgusies

Iekšlietu ministrijas Industrijas dienas 2024 rezultāti

DAIF Latvija Biedru sapulces 2024 lēmumi

24. aprīlī Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā jau 10. reizi norisinājās “Industrijas diena NBS”.

Lasīt tālāk

4. aprīlī Iekšlietu ministrijā (IeM) notika “Iekšlietu ministrijas Industrijas diena 2024”, kuras laikā notika diskusijas par iekšējo drošību, kiberdrošību, modernās pasaules izaicinājumiem un tehnoloģiju spēju palīdzēt drošības stiprināšanā.

Lasīt tālāk

Š.g. 6.martā Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas (turpmāk – DAIF Latvija) XI Biedru sapulcē apstiprināts 2023.gada pārskats un apstiprināti mērķi un prioritārie pasākumi 2024.gadam.

Lasīt tālāk

Latvijas Jūras spēku kuģu krustmātēm 30

Sievietes drošībai

Industrijas diena NBS 2023

Ideja par to, ka katram Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku kuģim ir sava krustmāte radusies balstoties uz Kara flotes tradīcijām.

Lasīt tālāk

2023.gada 26.maijā nodibinājām biedrību “Sievietes drošībai”, kas iesaistīsies ārējās un drošības politikas aktivitātēs un palīdzēs stiprināt sieviešu - līderu starptautiskās sadarbības tīklu.

Lasīt tālāk

18/05/2023 Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju (DAIF Latvija) rīko septīto Industrijas dienu NBS 2023

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus