Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Atbalstu radošus cilvēkus, palīdzu augt mazajiem uzņēmumiem, stiprinu partnerības korporatīvās sociālās atbildības principu praktisku iedzīvināšanu uzņēmumos. Savukārt apvienojot drošības un aizsardzības industriju vēlos apliecināt ne tikai Latvijas uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, bet arī devumu nedrošības mazināšanai pasaulē.

Trešās "Industrijas dienas 2017" 2017.gada 2.-3.martā

Gūsim iedvesmu un gatavosimies Mazā biznesa dienai visā Latvijā - 2016.gada 19.novembrī

DAIF Latvija biedru apgrozījums audzis par 23.23 milj., radītas 257 jaunas darba vietas

Šā gada 2. un 3. martā Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijā, Ezermalas ielā 6/8, Rīgā rīko “Industrijas dienas 2017”.

Lasīt tālāk

Mazais bizness ir Latvijas ilgtspējas dzinējspēks, tādēļ arī šogad iniciatīva ‘’Atbalsti mazo biznesu!’’ ietvaros aicinām atzīmēt Mazā biznesa dienu visā Latvijā 19.novembrī.

Lasīt tālāk

DAIF Latvija 2015.gadā pievienojušies 14 un šogad jau 6 biedri. Duālā pielietojuma sektorā - militārām un civilām vajadzībām tieši nodarbināti vairāk 14 000 cilvēki, kas ir 2.5% no privātā sektorā strādājošajiem.

Lasīt tālāk

Intervija par Mazā biznesa ikdienu un tās uzlabošanu laikrakstā ‘’Diena’’

Mazā biznesa dienas dalībnieki aug - šogad atbalstīsim mazo biznesu 20.novembrī!

Latvijas Biznesa savienība: Tautsaimniecības vairākums jārespektē

Latvijas Biznesa savienībā ’’ar lielu interesi vērojam, vai un kā situācija mainīsies, jo situāciju, kādā Latvija atradās pēc prezidentūras ES Padomē, maigi sakot, var nosaukt par stagnāciju.

Lasīt tālāk

Lursoft: 47% Mazā biznesa dienas dalībnieku audzis apgrozījums, 56% augusi peļņa, 14% uzņēmumu audzis darbinieku skaits, salīdzinot 2013. un 2014.gada pārskatus. Mazā biznesa diena šogad 20.novembrī!

Lasīt tālāk

2015.gada 25.martā Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu foruma (turpmāk – MVU Forums) un Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu konfederācijas (turpmāk - MVU Konfederācija) apvienošanās rezultātā tiek izveidota ''Latvijas Biznesa savienība'', apstiprināts jauns nosaukums, statūti un pārvaldības struktūra.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus