Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Atbalstu radošus cilvēkus, palīdzu augt mazajiem uzņēmumiem, stiprinu partnerības korporatīvās sociālās atbildības principu praktisku iedzīvināšanu uzņēmumos. Savukārt apvienojot drošības un aizsardzības industriju vēlos apliecināt ne tikai Latvijas uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, bet arī devumu nedrošības mazināšanai pasaulē.

Militārā rūpniecība – tautsaimniecības noturības un atveseļošanās pamats

Atbildīga biznesa vēstneša programma biznesa ilgtspējas nodrošināšanai

Valsts ekonomikas stabilitātes pamatā ir spēja sadarboties ar Latvijas ražotājiem

DAIF Latvija aktīvi strādājam pie drošās piegādes ķēdes principu iedzīvināšanas, iesaistot Latvijas ražotājus aizsardzības spēju attīstības projektos un starptautiskās piegādes ķēdēs.

Lasīt tālāk

Pievienojies #CSRLatvia rīkotajā info pusstundā, kuras laikā sīkāk pastāstīsim par Atbildīga Biznesa Vēstneša (ABV) Apmācībām, kā arī atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!

Lasīt tālāk

Ministru kabinets pagājušajā nedēļā ir pieņēmis būtiskus lēmumus, kas veicinās individuālo aizsarglīdzekļu pieejamību valstī un stiprinās vietējos ražotājus

Lasīt tālāk

Mazajam biznesam nepieciešams atbalsts ārkārtas stāvoklī

KSA Latvija gūst atzinību SME Assembly 2019

Mazā biznesa diena 2019 - 16.novembrī

Mazajam biznesam nepieciešams atbalsts Corona 19 vīrusa radītā ārkārtas stāvokļa negatīvo seku mazināšanai.

Lasīt tālāk

Gandarījums par KSA Latvija, kas ikgadējās SME Assembly 2019 ietvaros saņēma European Enterprise Promotion Award atzinības rakstu nominācijā “Atbildīga un ilgtspējīga uzņēmējdarbība” par tās īstenoto Atbildīga biznesa vēstnešu programmu.

Lasīt tālāk

Mazā biznesa diena šogad būs 16.novembrī, kad pievēršam īpašu uzmanību Latvijas mikro un mazajiem uzņēmumiem, atbalstot viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus