Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Atbalstu radošus cilvēkus, palīdzu augt mazajiem uzņēmumiem, stiprinu partnerības korporatīvās sociālās atbildības principu praktisku iedzīvināšanu uzņēmumos. Savukārt apvienojot drošības un aizsardzības industriju vēlos apliecināt ne tikai Latvijas uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, bet arī devumu nedrošības mazināšanai pasaulē.

II Investīcijām draudzīgākās pašvaldības indekss

Latvijas drošības un aizsardzības produktu ražotāji kļūst redzamāki

Organizētā pilsoniskā sabiedrībā ir spēks

Sagaidot 6. Mazā biznesa dienu - 2018. gada 7. novembrī norisinājās Latvijas Biznesa savienības organizētā II “Investīcijām draudzīgākā pašvaldība” indeksa atvēršana.

Lasīt tālāk

No 2018.gada augusta DAIF Latvija aicina zinātnes un biznesa pārstāvjus sniegt piedāvājumus Latvijas un starptautiskajai drošībai Latvijas Drošības un aizsardzības klastera izveidotā e-katalogā www.cluster.lv

Lasīt tālāk

Š.g. 31. janvārī, Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandam svinīgi pievienojās Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija.

Lasīt tālāk

Piektā Mazā biznesa diena šogad 18.novembrī

DAK domnīcas vieno publisko un privāto sektoru

Latvijas Drošības un aizsardzības klasteris sāk darbu

Mazā biznesa dienā ikviens var iepazīties ar Latvijas uzņēmēju piedāvājumu www.mazabiznesadiena.lv un Facebook lapā Atbalsti Mazo Biznesu. Ikviens šajā dienā var sveikt uzņēmējus ar labu vārdu vai pirkumu.

Lasīt tālāk

Rudens domnīcu sesijā Latvijas Drošības un aizsardzības klasteria plāno iedziļināties tās dalībnieku pieredzē eksportējot uz noteiktiem reģioniem un valstīm, kā arī padziļinās dialogu ar NBS un Iekšlietu ministrijas iestādēm.

Lasīt tālāk

2017.gada 2.martā bija Latvijas Drošības un aizsardzības klastera pirmā Dalībnieku kopsapulce, kas apstiprināja DAK stratēģiju 2017.-2020.gadam, darbības nolikumu, pārvaldības struktūru un 2017.gada darba plānu.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus