Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Atbalstu radošus cilvēkus, palīdzu augt mazajiem uzņēmumiem, stiprinu partnerības korporatīvās sociālās atbildības principu praktisku iedzīvināšanu uzņēmumos. Savukārt apvienojot drošības un aizsardzības industriju vēlos apliecināt ne tikai Latvijas uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, bet arī devumu nedrošības mazināšanai pasaulē.

Latvijas Jūras spēku kuģu krustmātēm 30

Sievietes drošībai

Industrijas diena NBS 2023

Ideja par to, ka katram Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku kuģim ir sava krustmāte radusies balstoties uz Kara flotes tradīcijām.

Lasīt tālāk

2023.gada 26.maijā nodibinājām biedrību “Sievietes drošībai”, kas iesaistīsies ārējās un drošības politikas aktivitātēs un palīdzēs stiprināt sieviešu - līderu starptautiskās sadarbības tīklu.

Lasīt tālāk

18/05/2023 Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju (DAIF Latvija) rīko septīto Industrijas dienu NBS 2023

Lasīt tālāk

DAIF Latvija rezultāti 2022

DAIF Latvija 10

Latvijas aizsardzības industrija strauji aug

DAIF Latvija desmitajā Biedru sapulcē kopīgi ar sadarbības partneriem izvērtēts 2022.gadā paveiktais un apstiprināti pasākumi 2023.gadam.

Lasīt tālāk

Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas desmitgades svinībās pateiksimies DAIF Latvija sadarbības partneriem, atvērsim grāmatu ’’Latvijas aizsardzības un drošības industriju stāsti'', un būsim kopā.

Lasīt tālāk

Aizsardzības industrija Latvijā ir ļoti pieaugošā attīstības fāzē, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas valdes priekšsēdētja Elīna Egle.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus