Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Atbalstu radošus cilvēkus, palīdzu augt mazajiem uzņēmumiem, stiprinu partnerības korporatīvās sociālās atbildības principu praktisku iedzīvināšanu uzņēmumos. Savukārt apvienojot drošības un aizsardzības industriju vēlos apliecināt ne tikai Latvijas uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, bet arī devumu nedrošības mazināšanai pasaulē.

Industrijas diena NBS 2020

KSA Latvija gūst atzinību SME Assembly 2019

Mazā biznesa diena 2019 - 16.novembrī

Š.g. 11. martā Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijā rīko ikgadējo aizsardzības Industrijas dienu.

Lasīt tālāk

Gandarījums par KSA Latvija, kas ikgadējās SME Assembly 2019 ietvaros saņēma European Enterprise Promotion Award atzinības rakstu nominācijā “Atbildīga un ilgtspējīga uzņēmējdarbība” par tās īstenoto Atbildīga biznesa vēstnešu programmu.

Lasīt tālāk

Mazā biznesa diena šogad būs 16.novembrī, kad pievēršam īpašu uzmanību Latvijas mikro un mazajiem uzņēmumiem, atbalstot viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem.

Lasīt tālāk

II Investīcijām draudzīgākās pašvaldības indekss

Latvijas drošības un aizsardzības produktu ražotāji kļūst redzamāki

Organizētā pilsoniskā sabiedrībā ir spēks

Sagaidot 6. Mazā biznesa dienu - 2018. gada 7. novembrī norisinājās Latvijas Biznesa savienības organizētā II “Investīcijām draudzīgākā pašvaldība” indeksa atvēršana.

Lasīt tālāk

No 2018.gada augusta DAIF Latvija aicina zinātnes un biznesa pārstāvjus sniegt piedāvājumus Latvijas un starptautiskajai drošībai Latvijas Drošības un aizsardzības klastera izveidotā e-katalogā www.cluster.lv

Lasīt tālāk

Š.g. 31. janvārī, Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandam svinīgi pievienojās Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus