Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Atbalstu radošus cilvēkus, palīdzu augt mazajiem uzņēmumiem, stiprinu partnerības korporatīvās sociālās atbildības principu praktisku iedzīvināšanu uzņēmumos. Savukārt apvienojot drošības un aizsardzības industriju vēlos apliecināt ne tikai Latvijas uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, bet arī devumu nedrošības mazināšanai pasaulē.

Industrijas diena NBS 2023

DAIF Latvija rezultāti 2022

DAIF Latvija 10

18/05/2023 Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju (DAIF Latvija) rīko septīto Industrijas dienu NBS 2023

Lasīt tālāk

DAIF Latvija desmitajā Biedru sapulcē kopīgi ar sadarbības partneriem izvērtēts 2022.gadā paveiktais un apstiprināti pasākumi 2023.gadam.

Lasīt tālāk

Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas desmitgades svinībās pateiksimies DAIF Latvija sadarbības partneriem, atvērsim grāmatu ’’Latvijas aizsardzības un drošības industriju stāsti'', un būsim kopā.

Lasīt tālāk

Latvijas aizsardzības industrija strauji aug

Diskusiju cikls par civilmilitāro sadarbību

Aizsardzības ministrijas un DAIF Latvija vienošanās par ilgtermiņa sadarbības turpināšanu

Aizsardzības industrija Latvijā ir ļoti pieaugošā attīstības fāzē, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas valdes priekšsēdētja Elīna Egle.

Lasīt tālāk

2022.gada 7.septembrī Jelgavā, 8.septembrī Ogrē, 14. septembrī Mārupē, 15.septembrī Ādažos un 22.septembrī Rīgā diskusiju cikls “Civilmilitārās sadarbības veicināšana reģionos – uzņēmumu darbības nepārtrauktība un iesaiste civilās aizsardzības nodrošināšanā”.

Lasīt tālāk

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas valdes priekšsēdētāja Elīna Egle-Ločmele parakstīja vienošanos par ilgtermiņa sadarbības turpināšanu š.g. 21.maijā.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus