Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Sabiedriskā darbība

Atbalstu radošus cilvēkus, palīdzu augt mazajiem uzņēmumiem, stiprinu partnerības korporatīvās sociālās atbildības principu praktisku iedzīvināšanu uzņēmumos. Savukārt apvienojot drošības un aizsardzības industriju vēlos apliecināt ne tikai Latvijas uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, bet arī devumu nedrošības mazināšanai pasaulē.

Latvijas aizsardzības industrija strauji aug

Diskusiju cikls par civilmilitāro sadarbību

Aizsardzības ministrijas un DAIF Latvija vienošanās par ilgtermiņa sadarbības turpināšanu

Aizsardzības industrija Latvijā ir ļoti pieaugošā attīstības fāzē, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas valdes priekšsēdētja Elīna Egle.

Lasīt tālāk

2022.gada 7.septembrī Jelgavā, 8.septembrī Ogrē, 14. septembrī Mārupē, 15.septembrī Ādažos un 22.septembrī Rīgā diskusiju cikls “Civilmilitārās sadarbības veicināšana reģionos – uzņēmumu darbības nepārtrauktība un iesaiste civilās aizsardzības nodrošināšanā”.

Lasīt tālāk

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas valdes priekšsēdētāja Elīna Egle-Ločmele parakstīja vienošanos par ilgtermiņa sadarbības turpināšanu š.g. 21.maijā.

Lasīt tālāk

Gatavojamies Mazā biznesa dienai 20/11/2021

Militārā rūpniecība – tautsaimniecības noturības un atveseļošanās pamats

Atbildīga biznesa vēstneša programma biznesa ilgtspējas nodrošināšanai

Aicinām atbalstīt iniciatīvu ''Atbalsti mzao biznesu'', kas arī šogad deigitālajā telpā īstenos aktivitātes Mazā biznesa dienas ietvaros.

Lasīt tālāk

DAIF Latvija aktīvi strādājam pie drošās piegādes ķēdes principu iedzīvināšanas, iesaistot Latvijas ražotājus aizsardzības spēju attīstības projektos un starptautiskās piegādes ķēdēs.

Lasīt tālāk

Pievienojies #CSRLatvia rīkotajā info pusstundā, kuras laikā sīkāk pastāstīsim par Atbildīga Biznesa Vēstneša (ABV) Apmācībām, kā arī atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus