Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Pētniecība

Lasīt citus rakstus

Grāmata: Latvijas drošības un aizsardzības industrijas stāsti

2023.gada 29.martā par godu Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas 10. gadskārtai tika atvērta grāmata-katalogs.

Grāmatā ''Latvijas drošības un aizsardzības industrijas stāsti'' apkopoti trīs autoru stāstījumi. Vēsturnieks Juris Ciganovs stāsta par Latvijas armijas tehniskās apgādes un militārās industrijas pirmssākumiem, politoloģs Māris Andžāns ieskicē laiku starp pagātnes un nākotnes kariem un militārajām tehnoloģijām un politoloģe Elīna Egle-Ločmele atklāj, ko nozīmē Latvijas pievienošanās NATO un stāsta par ES nozīmi aizsardzības industrijas attīstībai.

Latvijas drošības un aizsardzības industrijas stāsti iepazīstinās lasītājus ar ceļiem, pa kuriem mūsu senči ir gājuši un biznesa līderi iet šodien, lai cauri gadsimtiem veidotu spēcīgas rūpnieciskās tradīcijas un zinātnes sasniegumus. Lasītāji uzzinās arī par to, kā militārā rūpniecība un uz to orientētā zinātne ir sasniegusi Latvijas un pasaules industriālo panākumu virsotnes. Tās ir nozīmīgs atbalsts karavīru kaujas spējām un pamudinājums sabiedrībai būt inovatīvai un noturīgai pret krīzēm, kariem un politisko režīmu maiņām.


Grāmatā daudz vizuālā materiāla, kā arī augstāko oficiālo amatpersonu apsveikumi Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas 10. gadskārtā un visu federācijas biedru vizītkartes.

Iegūstiet savu eksemplāru: digitālo versiju ŠEIT un grāmatu angļu valodā: ŠEIT