Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Pētniecība

Lasīt citus rakstus

Diskusija par aizsardzības pētniecības prioritātēm

Lai sekmētu Latvijas zinātnieku iesaistīšanos jaunos pētniecības projektos NATO Zinātnes un tehnoloģiju organizācijas (NATO Science and Technology Organization) ietvaros, nodrošinot Latvijas pārstāvju dalību NATO Zinātnes un tehnoloģiju organizācijas kolēģiju grupu darbā 3.decembrī DAIF Latvija un Aizsardzības ministrija organizē diskusiju ar pētniecības iestādēm. Notiek arī padziļināts darbs pie Eiropas Aizsardzības fonda projektu konsorciju strukturēšanas un valsts zinātniskās pētījumu programmas aizsardzībā un prioritāšu identifikācijas. 

Aicinām izglītības un/vai pētniecības iestāžu pārstāvi/-us uz diskusiju š.g. 3.decembrī plkst. 15:00.

Diskusijas ietvaros:

  1. LR Aizsardzības ministrijas pārstāvji informēs par aktualitātēm NATO STO jautājumos,
  2. Rīgas Stradiņa universitātes Militārās medicīnas pētījumu un studiju centra vadītājs Ainārs Stepens kā Latvijas deleģētais pārstāvis NATO STO  Cilvēkfaktora un medicīnas (HFM) kolēģijā sniegs pārskats par Latvijas zinātnieku realizētajiem projektiem HFM panelī un personīgo pieredzi pētniecības darba grupā.
  3. DAIF Latvija valdes priekšsēdētāja Elīna Egle informēs par aktualitātēm NATO Industrijas padomnieku grupā (NATO Industry Advisory Group), tās ietvaros aktualizētajiem pētījumiem un sadarbību ar STO.
  4. Diskusija

Reģistrācija sanāksmei ŠEIT līdz 29.novembrim.
Vairāk: ŠEIT