Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Pētniecība

Saistoši ir starpnozaru pētījumi un atziņas, kuras pielietojamas politisko un sociāli ekonomisko procesu pilnveidē. 

Pirmais Aizsardzības mehatons Latvijā

II Aizsardzības industrijas gada balva

Diskusija par aizsardzības pētniecības prioritātēm

Eiropas Savienībā aizsardzības industrija ir svarīga Eiropas ekonomikai kopumā. Tāpat kā visām citām tautsaimniecības sektoriem, tai ir jānodrošina lielāka efektivitāte, lai nodrošinātu vērtību saviem klientiem un vienlaikus aizsargātu savu akcionāru intereses.

Lasīt tālāk

DAIF Latvija izsludinājusi II Aizsardzības industrijas gada balvas izglītībā un pētniecībā. Aicinām līdz 2020.gada 2.martam nominēt labākos pētniecības darbus aizsardzības un drošības nozarē.

Lasīt tālāk

Diskusija par turpmāko atbalstu un iespējām Latvijas zinātniekiem, iesaistoties pētniecības projektos NATO Zinātnes un tehnoloģiju organizācijas paspārnē, kā arī identificētu pētnieku prioritāros pētniecības virzienus un iespējas.

Lasīt tālāk

Latvijas Aizsardzības industrijas gada balva

Likti pamati aizsardzības industrijas atbalsta politikai

Darba Devēju intereses Eiropas Savienībā

Pasniegtas pirmās Aizsardzības industrijas gada balvas izglītībā un pētniecībā. DAIF Latvia ar Latvijas Drošības un aizsardzības klastera (DAK) atbalstu pirmo reizi pasniedz ‘’Aizsardzības industrijas gada balvu izglītībā un zinātnē’’.

Lasīt tālāk

2016.gada 13.septembrī Ministru kabinets apstiprināja informatīvo ziņojumu “Par aizsardzības nozares sadarbības stiprināšanu ar Latvijas aizsardzības un drošības industriju”. Ziņojums tapis ciešā Aizsardzības ministrijas sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju.

Lasīt tālāk

Latvijas darba devēju interešu aizstāvība ES institūcijās

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus