Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Pētniecība

Saistoši ir starpnozaru pētījumi un atziņas, kuras pielietojamas politisko un sociāli ekonomisko procesu pilnveidē. 

Latvijas Aizsardzības un drošības industriju gada balvas 2022

Aizsardzības industrijas gada balvu izglītībā un pētniecībā 2021

Pasniegtas Aizsardzības industrijas gada balvas 2020

DAIF Latvija ‘’Latvijas Aizsardzības un drošības industriju gada balvas 2022’’ saņem Rīgas Stradiņa universitāte un uzņēmumi ‘’Exonicus’’, ‘’Latvijas Mobilais Telefons’’ un ‘’Brasa Defence Systems’’.

Lasīt tālāk

DAIF Latvija 3.gadu pēc Latvijas Drošības un aizsardzības klastera iniciatīvas sveic labākos pētniekus no Latvijas izglītības un pētniecības iestādēm un pasniedz ‘’Aizsardzības industrijas gada balvu izglītībā un pētniecībā’’.

Lasīt tālāk

Š.g. 7.oktobrī Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija (DAIF Latvija) pasniedz Aizsardzības industrijas gada balvas izglītībā un pētniecībā.

Lasīt tālāk

Pirmais Aizsardzības mehatons Latvijā

II Aizsardzības industrijas gada balva

Diskusija par aizsardzības pētniecības prioritātēm

Eiropas Savienībā aizsardzības industrija ir svarīga Eiropas ekonomikai kopumā. Tāpat kā visām citām tautsaimniecības sektoriem, tai ir jānodrošina lielāka efektivitāte, lai nodrošinātu vērtību saviem klientiem un vienlaikus aizsargātu savu akcionāru intereses.

Lasīt tālāk

DAIF Latvija izsludinājusi II Aizsardzības industrijas gada balvas izglītībā un pētniecībā. Aicinām līdz 2020.gada 2.martam nominēt labākos pētniecības darbus aizsardzības un drošības nozarē.

Lasīt tālāk

Diskusija par turpmāko atbalstu un iespējām Latvijas zinātniekiem, iesaistoties pētniecības projektos NATO Zinātnes un tehnoloģiju organizācijas paspārnē, kā arī identificētu pētnieku prioritāros pētniecības virzienus un iespējas.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus