Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Bizness

Sāc biznesu ar FasTracKids

''FasTracKids International'' franšīze sniedz iespēju sākt uzņēmējdarbību vai uzlabot esošā biznesa rezultātus piedāvājot starptautiski aprobētas un augstvērtīgus rezultātus ieguvušas pirmsskolas interešu izglītības programmas.
 
''FasTracKids Latvia'' izveidots, lai pārstāvētu Latvijā  ''FasTracKids International'', kas dibināts 1998.gadā Kolorado, ASV. Uzņēmumus vieno izpratne par mūsdienu vajadzībām izglītības un prasmju jomā. Uzņēmums ''FasTracKids International'' veiksmīgi īsteno franšīzi jau 56 pasaules valstīs. Uzņēmums ieguvis starptautiskus apbalvojumus par agrīnās izglītības programmām bērniem, kas tiek pasniegtas 24 valodās, t.sk. latviski.  FasTracKids programmas ļauj izglītības sektorā strādājošajiem attīstīt bērniem mācīšanās prasmes visai dzīvei. Nepārtraukta mācīšanās ir svarīgākā prasme 21.gadsimtam. Hārvardas Universitātes Bērna attīstības centra pētījum  liecina, ka laiks, kad jāapgūst šīs prasmes, ir agrā bērnībā, jo šajā laikā veidojas smadzeņu nervu savienojumi, emocionālā un sociālā inteliģence. FasTracKids jaunatklāj ceļu kā bērni mācās. 
 
Latvijā pirmie mācības 2015.gada septembrī uzsāka mazie jelgavnieki. SIA “AKG Thermotechnik Lettland” sniedz iespēju Jelgavas PII ''Sprīdītis'' audzēkņiem apgūt ''FasTrack Fundamentals'' mācību priekšmetus - zinātni par Zemi un dabas zinātnes Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā. No oktobra Liepājas Bērnu un jaunatnes centrā bērni vecāku pavadīti sāka mācīties ''FasTrac Fundamentals'' ar Liepājas Domes atbalstu. Savukārt novembrī Bērnu un jauniešu interešu izglītības iestādē ''Saules stariņi'' Daugavpilī piedāvājam gan ''FasTrack Fundamentals'', gan ''FasTrac English'' programmas.  Jāatzīmē, ka bērna vārdu krājums pabeidzot multisensoro angļu valodas programmu ir pielīdzināms Kembridžas ''Angļu valodas iesācējiem'' eksāmenam, kuram bērni gatavojas 7 gados.
 
Programma ''FasTrack Fundamentals'' ļauj izklaidējošā un interaktīvā veidā, starptautiski sertificētiem pasniedzējiem mācīt bērnam nepieciešamās prasmes, lai gūtu panākumus 21. gadsimtā. Izmantojot FasTrack mācību palīglīdzekli un mūsu metodiku, kas ir vērstas uz bērna pilnvērtīgu attīstību, programma ''FasTrack Fundamentals'' ļauj piemērot līdzsvarotu mācību pieeju attiecībā uz 3–8 gadus veciem bērniem. Programmas ''FasTrack Fundamentals'' ietvaros divu gadu garumā tiek sniegta izglītība, mācot 12 priekšmetus, sākot no nodarbībām radošā literatūrā un beidzot ar nodarbībām ekonomikā un bioloģijā. Ikvienā nodarbībā bērnam būs jāpārvar izaicinājumi, balstoties uz īpaši šim nolūkam paredzētu izklaidējošu mācību plānu, kas palīdzēs raisīt mīlestību pret mācībām mūža garumā.
 
Vairāk informācijas:
''FasTracKids Latvia'' valdes priekšsēdētājs Eduards Filippovs, e-pasts: eduards(att)fastrackids.lv, internetā: www.fastrackids.lv, Facebook: FasTracKids Latvia, Twitter: @FasTracKids_LV