Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Bizness

KSA Latvija 10 gade

No KSA Latvija vēstījuma Facebook ''10 gadi nevalstiskai organizācijai Latvijā - tas ir daudz vai maz? Grūti pateikt, bet mēs atzīmējām "CSR Latvia" izaugsmes, izaicinājumu, kā arī lielu un mazu uzvaru desmitgadi korporatīvās sociālās atbildības un ilgtspējas jomā! Mums bija patiess prieks pulcēt draugus - biedrus, mūsu Atbildīga biznesa vēstnešu programmas absolventus, sadarbības partnerus no valsts institūcijām un nevalstiskajām organizācijām. Viņi visi atbalsta mūsu apņemšanos veidot labāku pasauli!

Mūsu atmiņas ir piepildītas ar stāstiem par izturību, apņēmību un neticamo atbalstu, ko esam saņēmuši no mūsu kopienas. Sirsnīgs paldies mūsu valdes priekšsēdētājai Agnese Alksne-Bensone par nerimstošo enerģiju un apņēmību virzīties uz priekšu. Arī līdzdibinātājiem Elīna Egle un Eduards Filippovs, esošajiem valdes locekļiem Lindai Austerei un Arturam Evartam, kā arī bijušajiem valdes locekļiem Krista Griķe un Artūram Jansonam.
 
Paldies par finansiālās kapacitātes stiprināšanu šo gadu laikā United States Embassy - Riga, Latvia, Norvēģijas un Nīderlandes vēstniecībai, Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā, Swedbank Latvia, Aktīvo iedzīvotāju fonds, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, Lidl Latvija un Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS.
 
Īpašs paldies par svinību atbalstīšanu Amber Latvijas balzams un "Reitan Convinience Latvia". Un Girts Ruda par visa prasmīgu salikšanu kopā.
Droši un apņēmības pilni iesoļojam nākamajā desmitgadē, kad kopīgi īstenosim inovācijas un iniciatīvas korporatīvās sociālās atbildības un ilgtspējas jomā. Sadarbosimies un radīsim pozitīvu ietekmi! Paldies visiem, kas jau ir daļa no mūsu ceļojuma.''
 
#CSRLatvia #CSR #sustainability #ilgtspēja
 
Vairāk par KSA Latvija jeb CSR Latvia atbalstu biznesam ŠEIT