Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Bizness

Iekšlietu ministrijas industrijas diena 2023

''Iekšlietu ministrijas industrijas dienā 2023'' norisināsies divas paneļdiskusijas. Pirmā būs par iekšlietu nozares prioritātēm, Valdības rīcības plāna uzdevumu izpildi, resursu vadības un pakalpojuma kvalitātes izaicinājumiem, industrijas aktualitātēm, iecerēm kontekstā ar iekšlietu nozares iestāžu specifiku, dalīšanās labākajā praksē. Otrā paneļdiskusija būs veltīta civilajai aizsardzībai – izaicinājumiem un iespējām.  Tās ietvaros arī koncentrēsimies uz Valdības rīcības plāna uzdevumu izpildi, Valsts kontroles revīzijas rekomendāciju ieviešanu, sadarbību ar industriju, vienotu civilās aizsardzības sistēmas izveidi.

Industrijas dienā būs divas paralēlās sesijas, kurās dalibnieki sniegs prezentācijas un diskutēs par tehnoloģiju attīstības tendencēm drošības funkciju stiprināšanai. Savukārt otrā paralēlā sesija diskutēs par cilvēkkapitāla attīstību drošības nozarē, jaunām macību metodēm un saturu.

Uzņēmumiem, kā arī izglītības un pētniecības iestādēm šajā pasākumā būs plašas iespējas pastāstīt par savām aktualitātēm, jaunākajiem produktiem, pakalpojumiem un pētījumu rezultātiem.  

Pasākuma programma pieejama šeit: ŠEIT 

Līdz 13.04.2023. Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija aicina reģistrēties uzņēmējus dalībai un stendu izvietošanai: ŠEIT