Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Bizness

FasTracKids Latvia radoša vasara - piesaistām pasniedzējus

FasTracKids Latvia jaunumi 2015.gada vasarā.

FasTracKids latviešu valodā
2015.gada pavasarī ieskaņojam FasTracKids latviešu valodā. Sadarbībā ar ''SDI Media'' esam virzījušies strauji uz priekšu, lai kvalitatīvi tulkotu un aizraujoši ierunātu programmu bagātīgo saturu latviešu valodā. Priecājamies par Latvijas Leļļu teātra aktieru Santas Didžus un Armanda Berģa radošo enerģiju un darbaspējām. Vasarā pabeigsim pirmo programmu videomateriālus, kas norisināsies Denverā, ASV.

Jauna vietne internetā
Esam gandarīti, ka FasTracKids International vietne internetā ieguvusi jaunu dizainu un funkcionalitāti visā pasaulē. Vairāk informācijas par FasTracKids varēs iegūt arī latviešu valodā. Latvijas vietne internetā www.fastrackids.lv sniegs atbalstu  ģimenēm, lai tās uzzinātu par apmācību vietām un pieejamajām FasTracKids  programmām. Papildus tas būs izziņas avots vecākiem un pasniedzējiem bērnu zināšanu un savstarpējās sadarbības nostiprināšanai.

Pasniedzēju apmācības
Aicinām pirmskolas izglītības iestādes arī izmantot unikālu iespēju un apgūt starptautisku FasTracKids pasniedzēju pieredzi un saņemt sertifikāciju š.g. 11.-13.augustā organizētajās pasniedzēju apmācībās. Mūsu sadarbības partneriem organizējam pirmo 3 dienu apmācību kursu, kuru vadīs Natālija Družkova no Sankt-Pēterburgas un Dee McDonald no Denveras. Apmācību laikā iedziļināsimies zig-zagginga metodoloģijā, FasTracKids Fundamentals un FasTracKids English saturā un praktiskā rezultātu sasniegšanā. Sertifikācija norisināsies ar ASV ekspertu līdzdalību tiešsaistē internetā.

Priecāsimies ar Jums sazināties e-pastā: birojsattfastrackids.lv un Faxebook lapā!