Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Bizness

''Baltic Id'' rod pārdomātus investīciju piesaistes risinājumus, sniedz vadības konsultācijas, akcentējot izaugsmes stratēģiju realizāciju un cilvēkkapitāla attīstības jautājumus. ‘’Baltic Id’’ piedāvā korporatīvo komunikāciju un zīmolvedības pakalpojumus Baltijā. Vairāk: www.balticid.lv vai www.balticid.com

''FasTracKids Latvia'' sniedz iespēju ikvienam īstenot sapni par labāku pirmsskolas izglītību Latvijas bērniem izmantojot starptautiski novērtētu izglītības modeli. Tā ir iespēja sākt savu biznesu, uzlabot esošo piedāvājumu gan pašvaldību vai privātās pirmsskolas izglītības iestādēs, gan interešu centros. Vairāk: www.fastrackids.lv

Sabiedrisko attiecību tīkls ''Baltic ID'' uzsāk darbu

Jāuzlabo bērnu lasītprasme jau agrā bērnībā

FasTracKids Latvia radoša vasara - piesaistām pasniedzējus

Darbu sāk jauns sabiedrisko attiecību tīkls ''Baltic ID'', kas fokusējas uz stratēģiskās komunikācijas plānošanu un ikdienas atbalstu klientiem privātā, publiskās pārvaldes un ne-valstiskajā sektorā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Lasīt tālāk

Š.g. 22.oktobrī ''FasTracKids International'' programmu mazie audzēkņi visā pasaulē pievienosies iniciatīvai ''Lasi rekorda vārdā'', lai uzlabotu lasīt prasmi agrā bērnībā.

Lasīt tālāk

FasTracKids Latvia jaunumi 2015.gada vasarā: FasTracKids latviešu valodā; Jauna vietne internetā;Pasniedzēju apmācības. Meklējam aktīvus pasniedzējus un partnerus!

Lasīt tālāk

Baltic Id jauns pakalpojums: vērtību audits uzņēmumiem

Mazā biznesa diena Latvijā katra novembra trešajā sestdienā!

Mazā biznesa diena visā Latvijā!

Patiesas vērtības ir tās, kas apvieno cilvēkus uzņēmumos, tās vieno un palīdz apņemties un sasniegt izvirzītos mērķus. Vērtības ir norādes ceļā uz panākumiem.

Lasīt tālāk

Kopā ar draugiem un sadarbības Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu forums organizē iniciatīvu ''Atbalsti mazo biznesu!''. Iniciatīva sniedza iespēju vairāk kā 400 uzņēmumiem Latvijā kāpināt apgrozījumu par vairāk kā 18% un palielināt darbinieku skaitu no 2 līdz 3 2013.gadā.

Lasīt tālāk

Vairāk kā 4020 uzņēmumu atrodami www.mazabiznesadiena.lv kartē, ko apmeklējuši jau 54 000 cilvēki. Mazie uzņēmumi saņem īpašus piedāvājumus, bezmaksas marketinga rīkus no atbalstītājiem! Jaunumi https://www.facebook.com/AtbalstiMazoBiznesu vēro vairāk kā 3000 un saredz 25 000 lietotāju!

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus