Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Bizness

''Baltic Id'' rod pārdomātus investīciju piesaistes risinājumus, sniedz vadības konsultācijas, akcentējot izaugsmes stratēģiju realizāciju un cilvēkkapitāla attīstības jautājumus. ‘’Baltic Id’’ piedāvā korporatīvo komunikāciju un zīmolvedības pakalpojumus Baltijā. Vairāk: www.balticid.lv vai www.balticid.com

''FasTracKids Latvia'' sniedz iespēju ikvienam īstenot sapni par labāku pirmsskolas izglītību Latvijas bērniem izmantojot starptautiski novērtētu izglītības modeli. Tā ir iespēja sākt savu biznesu, uzlabot esošo piedāvājumu gan pašvaldību vai privātās pirmsskolas izglītības iestādēs, gan interešu centros. Vairāk: www.fastrackids.lv

V.I.E.D.Ā.K.S. ceļš, kā mācīties

Katra diena ir jauna iespēja

Kompetencēs balstīta izglītība sākas pirmsskolas vecumā

Šodien mums ir VIEDtālruņi, VIEDtelevīzijas un VIEDpulksteņi. Viss ir kļuvis VIEDĀKS. Bet kā ir ar mūsu bērniem?

Lasīt tālāk

Mans stāsts no 2018.gada ziemas I'mperfekt grāmatžurnāla. Ceru, ka manas pārdomas ļaus pieaugušajiem pamanīt bērnu talantus un tos pilnveidot. Esmu gandarīta par FasTracKids ieguldījumu bērnu attīstībā.

Lasīt tālāk

''FasTracKids Latvia'' piedāvā politikas veidotājiem un pedagogiem gan publiskā, gan privātā sektorā izmantot ''FasTracKids International'' programmas, kas 56 valstīs un 24 valodās jau 18 gadus nodrošina kompetencēs balstītu izglītību.

Lasīt tālāk

700 bērni Latvijā gatavojas skolai un dzīvei saskaņā ar starptautiski atzītu standartu

Sāc biznesu ar FasTracKids

Sabiedrisko attiecību tīkls ''Baltic ID'' uzsāk darbu

No 2016.gada oktobra ir palielinājies to bērnu skaits, kas mācās saskaņā ar starptautiski atzītām, daudzpusīgām agrīnās mācīšanās programmām un mūsdienīgām mācību metodēm.

Lasīt tālāk

''FasTracKids Latvia'' aicina uzņēmīgus cilvēkus sākt biznesu pirmsskolas interešu izglītībā izmantojot starptautisku un strauji augošu franšīzi.

Lasīt tālāk

Darbu sāk jauns sabiedrisko attiecību tīkls ''Baltic ID'', kas fokusējas uz stratēģiskās komunikācijas plānošanu un ikdienas atbalstu klientiem privātā, publiskās pārvaldes un ne-valstiskajā sektorā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus