Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Bizness

''Baltic Id'' rod pārdomātus investīciju piesaistes risinājumus, sniedz vadības konsultācijas, akcentējot izaugsmes stratēģiju realizāciju un cilvēkkapitāla attīstības jautājumus. ‘’Baltic Id’’ piedāvā korporatīvo komunikāciju un zīmolvedības pakalpojumus Baltijā. Vairāk: www.balticid.lv vai www.balticid.com

''FasTracKids Latvia'' sniedz iespēju ikvienam īstenot sapni par labāku pirmsskolas izglītību Latvijas bērniem izmantojot starptautiski novērtētu izglītības modeli. Tā ir iespēja sākt savu biznesu, uzlabot esošo piedāvājumu gan pašvaldību vai privātās pirmsskolas izglītības iestādēs, gan interešu centros. Vairāk: www.fastrackids.lv

700 bērni Latvijā gatavojas skolai un dzīvei saskaņā ar starptautiski atzītu standartu

Sāc biznesu ar FasTracKids

Sabiedrisko attiecību tīkls ''Baltic ID'' uzsāk darbu

No 2016.gada oktobra ir palielinājies to bērnu skaits, kas mācās saskaņā ar starptautiski atzītām, daudzpusīgām agrīnās mācīšanās programmām un mūsdienīgām mācību metodēm.

Lasīt tālāk

''FasTracKids Latvia'' aicina uzņēmīgus cilvēkus sākt biznesu pirmsskolas interešu izglītībā izmantojot starptautisku un strauji augošu franšīzi.

Lasīt tālāk

Darbu sāk jauns sabiedrisko attiecību tīkls ''Baltic ID'', kas fokusējas uz stratēģiskās komunikācijas plānošanu un ikdienas atbalstu klientiem privātā, publiskās pārvaldes un ne-valstiskajā sektorā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Lasīt tālāk

Jāuzlabo bērnu lasītprasme jau agrā bērnībā

FasTracKids Latvia radoša vasara - piesaistām pasniedzējus

Baltic Id jauns pakalpojums: vērtību audits uzņēmumiem

Š.g. 22.oktobrī ''FasTracKids International'' programmu mazie audzēkņi visā pasaulē pievienosies iniciatīvai ''Lasi rekorda vārdā'', lai uzlabotu lasīt prasmi agrā bērnībā.

Lasīt tālāk

FasTracKids Latvia jaunumi 2015.gada vasarā: FasTracKids latviešu valodā; Jauna vietne internetā;Pasniedzēju apmācības. Meklējam aktīvus pasniedzējus un partnerus!

Lasīt tālāk

Patiesas vērtības ir tās, kas apvieno cilvēkus uzņēmumos, tās vieno un palīdz apņemties un sasniegt izvirzītos mērķus. Vērtības ir norādes ceļā uz panākumiem.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus