Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Bizness

''Baltic Id'' rod pārdomātus investīciju piesaistes risinājumus, sniedz vadības konsultācijas, akcentējot izaugsmes stratēģiju realizāciju un cilvēkkapitāla attīstības jautājumus. ‘’Baltic Id’’ piedāvā korporatīvo komunikāciju un zīmolvedības pakalpojumus Baltijā. Vairāk: www.balticid.lv vai www.balticid.com

''FasTracKids Latvia'' sniedz iespēju ikvienam īstenot sapni par labāku pirmsskolas izglītību Latvijas bērniem izmantojot starptautiski novērtētu izglītības modeli. Tā ir iespēja sākt savu biznesu, uzlabot esošo piedāvājumu gan pašvaldību vai privātās pirmsskolas izglītības iestādēs, gan interešu centros. Vairāk: www.fastrackids.lv

FasTracKids piedāvā mikronodarbības ārkārtas situācijā mājmācībai

FasTracKids kopā ar vecākiem veido bērnu panākumus

FasTracKids bērni visā pasaulē apvienojas

FasTracKids International sniegs iespēju FasTracKids Latvia sadarbības partneriem attālināti atbalstīt ģimenēs bērnu attīstību Covid 19 izplatības ārkārtas situācijā.

Lasīt tālāk

FasTracKids mācību vietas palīdz sagatavot bērnus panākumiem gan skolā, gan dzīvē. Ikvienā nodarbībā bērniem tiek sniegta iespēja rast sevī pārliecību, lai viņi spētu domāt paši un savā individuālajā veidā, tādējādi radoši risinot problēmas un efektīvi komunicējot.

Lasīt tālāk

Šī gada 7.novembrī koplasīšanā bērnus un ģimenes priecēs O.Mora stāsts “Paldies, Omu!” par dāsnu sievieti. Viņa dalās ar savu gardo sautējumu visā kopienā.

Lasīt tālāk

V.I.E.D.Ā.K.S. ceļš, kā mācīties

Katra diena ir jauna iespēja

Kompetencēs balstīta izglītība sākas pirmsskolas vecumā

Šodien mums ir VIEDtālruņi, VIEDtelevīzijas un VIEDpulksteņi. Viss ir kļuvis VIEDĀKS. Bet kā ir ar mūsu bērniem?

Lasīt tālāk

Mans stāsts no 2018.gada ziemas I'mperfekt grāmatžurnāla. Ceru, ka manas pārdomas ļaus pieaugušajiem pamanīt bērnu talantus un tos pilnveidot. Esmu gandarīta par FasTracKids ieguldījumu bērnu attīstībā.

Lasīt tālāk

''FasTracKids Latvia'' piedāvā politikas veidotājiem un pedagogiem gan publiskā, gan privātā sektorā izmantot ''FasTracKids International'' programmas, kas 56 valstīs un 24 valodās jau 18 gadus nodrošina kompetencēs balstītu izglītību.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus