Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Bizness

''Baltic Id'' rod pārdomātus investīciju piesaistes risinājumus, sniedz vadības konsultācijas, akcentējot izaugsmes stratēģiju realizāciju un cilvēkkapitāla attīstības jautājumus. ‘’Baltic Id’’ piedāvā korporatīvo komunikāciju un zīmolvedības pakalpojumus Baltijā. Vairāk: www.balticid.lv vai www.balticid.com

''FasTracKids Latvia'' sniedz iespēju ikvienam īstenot sapni par labāku pirmsskolas izglītību Latvijas bērniem izmantojot starptautiski novērtētu izglītības modeli. Tā ir iespēja sākt savu biznesu, uzlabot esošo piedāvājumu gan pašvaldību vai privātās pirmsskolas izglītības iestādēs, gan interešu centros. Vairāk: www.fastrackids.lv

KSA Latvija 10 gade

FasTracKids Latvijā pievienojas iniciatīvai - Lasīsim kopā!

Baltic Id Korporatīvās ilgtspējas ziņošanas direktīvas piemērošanai

No pašiem pirmsākumiem līdz pat šim brīdim mēs esam stājušies pretī grūtībām, guvuši vērtīgas mācības un svinējuši neskaitāmus panākumus ilgtspējas jautājumu virzīšanā sabiedrībā, uzņēmējdarbībā un akadēmiskajā vidē.

Lasīt tālāk

FasTracKids arī šogad piedalīsies kā partneris organizācijas Jumpstart’s iniciatīvai Read for the Record® (Lasi rekorda vārdā). Lasi rekorda vārdā nozīmē, ka vienu dienu gadā cilvēki visā pasaulē sanāk kopā, lai lasītu vienu grāmatu.

Lasīt tālāk

Baltic Id komanda ir iesaistījusies korporatīvās ilgtspējas rīcībpolitikas izstrādē un konsultācijās ar to veidojošām ietekmes pusēm pēdējos desmit gadus. Esam gatavi dalīties zināšanās par Eiropas ilgtspējas ziņošanas standartu (ESRS) piemērošanu.

Lasīt tālāk

Iekšlietu ministrijas industrijas diena 2023

FasTracKids piedāvā mikronodarbības ārkārtas situācijā mājmācībai

FasTracKids kopā ar vecākiem veido bērnu panākumus

2023.gada 20.aprīlī ''Iekšlietu ministrijas industrijas dienā 2023'' norisināsies divas paneļdiskusijas un paralēlās sesijas.Uzņēmumiem, izglītības un pētniecības iestādēm būs plašas iespējas vēstīt par savām aktualitātēm, jauniem produktiem, pakalpojumiem un pētījumu rezultātiem stendos.

Lasīt tālāk

FasTracKids International sniegs iespēju FasTracKids Latvia sadarbības partneriem attālināti atbalstīt ģimenēs bērnu attīstību Covid 19 izplatības ārkārtas situācijā.

Lasīt tālāk

FasTracKids mācību vietas palīdz sagatavot bērnus panākumiem gan skolā, gan dzīvē. Ikvienā nodarbībā bērniem tiek sniegta iespēja rast sevī pārliecību, lai viņi spētu domāt paši un savā individuālajā veidā, tādējādi radoši risinot problēmas un efektīvi komunicējot.

Lasīt tālāk

   
   
Lasīt citus rakstus