Whatever you are, be good one /A.Lincoln/

Atpūta

Lasīt citus rakstus

Ceļojumi

Atpūta sākas tad, kad pie rokas ir viena soma un apkārtējie ir brīdināti - telefons un internets nebūs pieejams. Ceļotprieks ir arī mans iedvesmas avots. Man ir bijusi iespēja apceļot turpat visus kontinentus, neskaitāmas pilsētas un vairāk kā 40 valstis. Ir vietas, kuras kā magnēts pievelk vēl un vēl, kaut arī atgriezties tajā pašā vietā nav prāta darbs, ja vēl tik daudz uz pasaules ir neredzēta.

Mani elektrizē lielās pilsētas, tās mani nenogurdina, gluži pretēji - uzlādē. Londona, Maskava, Parīze, Ņujorka, Roma, Berlīne un Vīne piesaista ar arhitektūru, mākslas izstādēm, koncertiem. Cenšos arī pārbaudīt kādu www.anothertravelguide.lv izslavētu ēstuvi Lisabonā, grāmatnīcu Maskavā vai apģērbu veikalu Londonā. Un kolekcionēju iespaidus no  golfa laukumiem, piemēram, neaizmirstams ir golfa laukums ar gadsimtu senu vēsturi Stambulas centrā vai gada pirmā diena uz golfa laukuma Sv.Tomasa salā, Karību jūrā.

Priecāšos gan fotogrāfijās padalīties ar iespaidiem, gan arī sniegt kādu ieteikumu, ja  galamērķis Tavam ceļam ir vieta, kur jau esmu bijusi.